KRISTI FITNESS BLOGI

VAHEPALAD

Vahepaladega tants veresuhkru ümber. Millal ja milliseid vahepalu võiks süüa?


Loe lisaks

Seljavalu harjutused ehk seljavalust vabaks!

Stress, ebaregulaarne ja ebatervislik toitumine ja vähene liikumine on peamised seljavalu põhjustajad. Muidugi on palju inimesi, kellel on seljavalud tingitud kaasasündinud luustiku häiretest või näiteks ülekoormuse või õnnetuse tagajärjel tekkinud vigastusest, kuid ka siis on võimalik seljavalu harjutustega ja korrektuuridega elustiilis seljavaevusi leevendada.

Loe lisaks

5 nippi, kuidas suvel heas vormis püsida ja nautida!

Suvi on kindlasti minu lemmik aasta-aeg. Ma lihtsalt ARMASTAN päikest ja sooja! Ja kuigi olen harjunud trenni tegema, siis on  suvi see aeg kui on kõige raskem trenni jaoks aega ja motivatsiooni leida, sest tahaks lihtsalt olla ja nautida. Järgnevalt jagan sinuga oma mõtteid, kuidas püsida suvel heas vormis kui regulaarselt trenni ei tee.
Loe lisaks

Kaalust alla kiiresti!

Millised on minu kiiresti vormi saamise nipid ja kuidas üldse hindan  kui heas vormis olen? Kõige lihtsam on loomulikult vaadata kaalunumbrit või siis saan riiete järgi aru, et kas ruumi jagub või pigem pitsitab siit-sealt. Ja üldjuhul kui see viimane juhtub, siis on mulle üsna selge, et nüüd tuleb kiiresti midagi ette võtta!
Loe lisaks

Arhiiv